Ručný zvárač na tupo SPA250-4M
  • Ručný zvárač na tupo SPA250-4MRučný zvárač na tupo SPA250-4M
Ručný zvárač na tupo SPA250-4M
Model:SPA250-4M
Odoslať dopyt
Popis produktu
Stroj na zváranie na tupo SPA250-4M pre rúrky HDPE
HDPE butt welding machine
Vlastnosti
1.Používa sa na pripojenie PE, PP a. Rúry a tvarovky z PVDF na stavenisku a v dielni.
1. Skladá sa zo základného rámu, zastrihávača, ohrievača a podpory ohrievača a zastrihávača
2. Odnímateľná výhrevná doska potiahnutá PTFE so samostatným systémom regulácie teploty.
3. Elektrický vyžínač s reverzibilnými dvojitými čepeľami ostria.
4. byť vyrobené z hliníkového materiálu, ľahko sa prenáša a prepravuje.
5. Nízky počiatočný tlak zaisťuje spoľahlivú kvalitu zvárania malých potrubí.
6. Regulátor teploty a časovač, ľahké zistiť čas a teplotu.
7.Medzinárodná záruka 12 mesiacov.
Technický parameter
Rozsah zvárania
90-250 (mm)
Premenná teploty
± 3
Zdroj
220 V50-60 Hz
Výkon vykurovacej dosky
2KW / 220 V
Maximálna tolerancia zvárania
0,2 mm
Sila hobľovacieho nástroja
1KW / 220 V
Sila hydraulickej stanice
Celkový výkon
3KW / 220 V
Vykurovacia doska Max. Tepl.
300
Celková hmotnosť (kg)
78KGS
Veľkosť svorky:90 110 125 160 140 160 200, 225 250 mm